***LINKS***



Design by Szef
layout from Szablonikowo

Mój FunTeścik

* Blogi znajomych *

Ania

Dziubuś

Ewcia-kuzynka

Gela

Marta

Niki

Ola

* Nauka i szkoła *

SP 39 Gdynia

Ściąga

Portal matematyczny

Słowniki

Tłumaczenie textów

Encyklopedia WIEM

Wydawnictwo PWN

* Do poczyt@nk@ *

Moje wierszyki

Poezja polska

Aforyzmy, myśli, cytaty...

Znaczenie imion

Znaczenie nazwisk

Sennik

* Sama muz@ *

Radio Hit Fm

EUROVISION

Teksty piosenek

Texty piosenek

Teksty

Black Eyed Peas

Monika Brodka

Trzeci wymiar

Avril Lavigne

Mezo

Verba

Muz@ z reklam

Zagraniczne mp3

Mp3

*Sport*

GOSIR

LOTOS Gdynia

Arka Gdynia

Manchester United

Manchester United 2

PSV Eindhoven

Chelsea

Real Madryt

AC Milan

* Zwierzaki *

Forum Agi

Słodkie

Koty i kotki...

Same koty

koszatniczki

cztery łapki

Szynszylki

* Dl@ b@b *

Trzynastka

WITCH

NICI

Diddl

Filofunki

Bransoletki z muliny

*Różne*

Niebezpieczna stronka :D

Zabacz kiedy umrzesz ;)

Daje do myślenia

* Śmieszne *

Głupie pytania i odpowiedzi

Śmieszne zdjęcia i filmiki

Humorek

Sadystyczne filmiki

* Gry *

Pijak


Kurnik online

CDA online

* Komórk@ *

NOKIA

IDEA

WapSter

Bramka SmS


***Book***
// end code hiding --> >
***Book***
Looknij

Wpisz się


***Archives***
luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec



Coś o mnie:

Imię: Marta

Nazwisko: ...

Ksywka: Martusia, Martu$, Kotwiczka

Wiek: 13 lat

Miasto: Gdynia

Data urodzin: 12 luty

Znak zodiaku: Wodnik

Ulu.zwierzaki: szynszyle i koszatniczki

Ulu.kolor: czarny, srebrny, różowy

Ulu.książki: Bezsennik, Angus,stringi i przytulanki (wszystkie części)... i wiele innych

Ulu.muza: Nic więcej, Nie ma nic...

Zainteresowania: sport, muzyka, zwierzaki i takie tam ;)



Design by Szef
layout from Szablonikowo



Link :: 17.02.2005 :: 12:11
Siemka!
Może najpierw troszkę o mnie... Nazywam się Marta, mam 13 lat i jestem z Gdyni.
Yoppi! Udało mi się założyć mój pierwszy blog! :) Nie jest on jeszcze taki jak bym chciała, ale na początek powinien wystarczyć. Teraz mam akurat troszkę wolnego czasu, bo jestem chooora! Of course nie psychicznie :lol: tylko tak po prostu. Mam kaszel i katar. Męczę się z tym od kilku dni i pomęczę kilka następnych, niestety... Dobija mnie to, że spadło pełno śniegu, a ja muszę siedzieć w domu. Od kaszlu mam nową ksywkę: Kaszlak. Genialna jest :wink: Dziś wczesnym rankiem (o godzinie 5:30!!) miałam powrót venki. Najpierw z piętnaście minut wpatrywałam się w wirujące płatki śniegu spadające z nieba, a potem ułożyłam wierszyk. Opowiada on o tym, że pijak, psychicznie chory człowiek itp. jest jak płatek śniegu. Supper porównanie :wink: ale nie mogłam wymyślić nic lepszego.
Aaa. I bym zapomniała! Dziś są 12 urodzinki mojej qumpelki Asi! Więc 4 You Asia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!! Spełnienia marzeń, dobrych ocen, niech Ci kasa leci z nieba i jeszcze innych rzeczy! Domyśl się jakich!!! (pliis!! bez skojarzeń :lol: oki?)
Chyba już napisałam wszystko to co chciałam. pOzDrO dla wszystkich ziomków// komentujcie!!
Ciao!!!!!
Komentuj(1)


Link :: 19.02.2005 :: 10:34
Nudno jest ciagle siedzieć w domu i już mi odbija. Wczoraj dostałam lejbki do uzupełnienia od Eweliny (dzieki!). Niby nie było mnie tylko 4 dni, ale czarna magia :p Podobno w szkole z mojej klasy liczącej 26 osób było wczoraj tylko 15... Fajnie!! Mój świeżo wklepany wierszyk na beja nie odnosi niestety żadnego sukesu Mówi się trudno... i pisze się dalej. Muszę poszukać jakiejś innej stronki dla niedoszłych poetów od siedmiu boleści Ostatnio plote dużo Filofunków, czyli takich bajeranckich, różnokolorowych kabelków, bo są potem z nich takie fajowskie breloczki. Szkoda tylko, że znam tak mało stylów plecienia... Może niedługo poznam ich więcej... A na razie to ja lece.
Ciao!!!!
Komentuj(0)


Link :: 20.02.2005 :: 19:37
Elo, ziomki!!!
Minął kolejny dzionek mojego zmagania się z choróbskiem. Jakoś jeszcze dycham i nie jest najgorzej, oprócz tego, że tak perfidnie zacięłam sie w palec i mnie boli... wrrr... W końcu zaczęłam kumać o co chodzi w tych kodach html w admin. bloga. YOPPI!! Wcześniej to była dla mnie czarna magia. Zmieniłam też szablonik, na chyba fajniejszy... mam nadzieje, że taki jest. Dziś były drużynowe skoki narciarskie. Wygrali austriacy. przez te zawody, one były z opóźnieniem nie puścili Lokatorów i się wkurzyłam. bleeh. Cały dzień zastanawiałam się gdzie pojadę na... wakacje. No tak. Już sie nie mogę doczekać końca kolejnego roku chodzenia do budy. Chociaż... troszkę żal mi końca szóstej klasy i stracenia takiej fajnej klasy jaką mam 6b. Jeszcze nic nie wybrałam, bo nie znalazłam żadnej ciekawej i fajnej oferty. A szkoda... No, to już wszystko.
Ciao!!!!!!
Komentuj(0)


Link :: 21.02.2005 :: 19:38
Siemka!!
I kolejny dzionek minął. Dzisiaj po raz pierwszy ktoś napisał do mnie na maila, że mu się moje wiersze podobają!! Jaka jestem happy! Od razu wzięłam się w garść (czytaj: do pisania) I tak oto powstał kolejny wierszyk o... problemach z alkoholem. Nie wiem skąd taka vena. Kolejny dzień gnicia w domu. Ewelina - czemu nie wpadłaś z lejbkami i tą płytką?? eeeeh... Ale i tak mam inne wtyki i podobno zakosiłam z przyry 6!!! ale za to z matmy chyba 3+ bleeh!! Mówi się trudno. Miałam dziś peeeeełno czasu i troszkę pozmieniałam na blogasku i poplotłam full kabelków filo-fun. I je sobie powiesiłam na tablicy korkowej. Fajnie!! Słucham ciągle Radiostacji i nie mogę znieść, że ciągle ktoś wygrywa trójpak z za*efajnymi płytkami, a ja nie... to fakt. Jeszcze nie brałam udziału w żadnym z ich konkursów, ale... meybe kiedyś to zrobie! To ja już kończę, żeby nie przynudzać.
Ciao!!!!!!!!
Komentuj(0)


Link :: 22.02.2005 :: 18:26
Siemano!!!!!!!!
To już miał być ostatni dzień mojego siedzenia w domu, ale... no coż... nie jest. Dziś po raz pierwszy od tygodnia opuściłam dom. Jenki, ale dziko... Już tak dawno nie ruszałam się nigdzie..., że prawie zapomniałam jak wygląda moja okolica. Znów miałam venkę i napisałam coś tak jakby jakąś krótką hip-hopową składankę... beka. Muszę ją tylko skończyć. podobno na dzisiejszej, klasowej wycieczce do Wejherowa było tylko 11 osób. Nieźle... ja już lece, bo nie mam o czym pisać i nie chce przynudzać I pliiiiiiiis!!! KOMENTUJCIE!!!
Ciao!!!
Komentuj(1)


Link :: 24.02.2005 :: 21:13
Sieeeeema!!!!!!
Już dawno nic nie pisałam... No, więc dziś po raz pierwszy od dłuuugiego czasu byłam w szkole... Było 16 osób i było nawet fajnie oprócz tego testu z polaka. Jakoś to leci... oprócz tego, że ostatnio i Bayern Leverkusen i Chelsea Londyn przerżnęły... niestety. Bayern z FC Liverpol 1:3, a Chelsea z FC Barceloną 2:1.... bleeeh. Dziś dodałam kolejny wierszyk na beja i znów nikt nie chce na niego głosować. =( szkoda... muszę coś nowego SUPPER napisać, może wtedy komuś wpadną w oko. No i fajnie będzie, jak tak będzie... I to już wszystko... lece, bo muszę szybko kończyć mapkę świata na przyrodę i pouczyć się...
Ciao!!!!!!!!!
Komentuj(1)




Muzyka na blogasa