17.02.2005 :: 12:11
Siemka! Może najpierw troszkę o mnie... Nazywam się Marta, mam 13 lat i jestem z Gdyni. Yoppi! Udało mi się założyć mój pierwszy blog! :) Nie jest on jeszcze taki jak bym chciała, ale na początek powinien wystarczyć. Teraz mam akurat troszkę wolnego czasu, bo jestem chooora! Of course nie psychicznie :lol: tylko tak po prostu. Mam kaszel i katar. Męczę się z tym od kilku dni i pomęczę kilka następnych, niestety... Dobija mnie to, że spadło pełno śniegu, a ja muszę siedzieć w domu. Od kaszlu mam nową ksywkę: Kaszlak. Genialna jest :wink: Dziś wczesnym rankiem (o godzinie 5:30!!) miałam powrót venki. Najpierw z piętnaście minut wpatrywałam się w wirujące płatki śniegu spadające z nieba, a potem ułożyłam wierszyk. Opowiada on o tym, że pijak, psychicznie chory człowiek itp. jest jak płatek śniegu. Supper porównanie :wink: ale nie mogłam wymyślić nic lepszego. Aaa. I bym zapomniała! Dziś są 12 urodzinki mojej qumpelki Asi! Więc 4 You Asia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!! Spełnienia marzeń, dobrych ocen, niech Ci kasa leci z nieba i jeszcze innych rzeczy! Domyśl się jakich!!! (pliis!! bez skojarzeń :lol: oki?) Chyba już napisałam wszystko to co chciałam. pOzDrO dla wszystkich ziomków// komentujcie!! Ciao!!!!!