martus - komentarze


kici-kici kotek ... mrrrrau! Nie ma to jak być kotem... 1gimnazjum to ciekawa sprawa. Wakacje niestety się skończyły i zaczęła się szkoła. Wszystko dla mnie jest nowe! Nowa szkoła, nowa klasa, nowi nauczyciele, nowi ludzie... ale jak na razie jest super! (co bedzie potem to sie okaże) co prawda nie znam jeszcze całej klasy (hm... z niektórymy znam sie dopiero od wczoraj) ale ci których znam (niektórzy sa nawet z mojej byłej, koffanej klaski 6b!) sa zajeffajni! :-D a innych to poznam niedługo... nauczycieli znam dopiero kilku. wydaja się całkiem fajni! w szkole jest fajnie, chociaż ciągle się gubimy beka z tego. ja już konczę. pozdruffka dla mojej klaski i wogle dla wszystkich! 3-majcie się i nie dajcie się, ani gnębiącym nauczycielom, ani łowcom kotków! buziaczki for all! =***

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.10.2005 :: 17:04 :: host-217-172-242-73.gdynia.mm.pl

sylwia

fanjny blog.!!!!!! wejdz na www.doda-parker.mylog.pl a mam pytanie chodziłaś do sp 39 i twoją wychowawczynią była p.studencka odp na moim blogu plis

01.10.2005 :: 20:10 :: router.tvgawex.pl


07.09.2005 :: 17:30 :: chello212186148253.chello.pl

Klejcia

hehe, a mnie nie skocili! :D ale jush tłumaczyłam na gg :P spirytusem tesh łatwo zmyć jak coś :P
Talk.pl :: Wróć