martus - komentarze


To moja 50 notka na blogu, więc chciałabym aby miała 50 komentarzy. (pliiisek! komentujcie ile tylko chcecie!) już dawno tu nic nie pisałam... jakoś nie miałam veny :D chociaż tyle się wydarzyło! sama nie wiem od czego zacząć... spróbuje od początku (o ile wogóle taki jest). Zaczęło się to wszystko w czwartek, kiedy Aga zaprosiła mnie na imprezkę (na następny dzień), ale z osobą towarzyszącą. No i oczywiście miał być to pewien chłopak (...) Następnego dnia,w piątek, 13 maja :wink: (który wcale nie był pechowy... no może troszkę) zrobiłam to. No, zaprosiłam go. I... on przyszedł! Genialna jestem! Ale na imprezce było mało osób i troszkę dziko. i super! szkoda tylko, że musiałam tak szybko iść do domu. i po tej imprezce mam więcej wątpliwości niż przed nią. Ale tak bywa. Z tym qumplem to nie gadam już. Jakos tak jest. Nawet nie mam czasu o tym porozmyślać. Ciągle tylko nauka i treningi. Jestem ambitna i chcę wyciągnąć super średnią na koniec 6 klasy. W najgorszym wypadku wychodzi mi 5,0 a w najlepszym... 5,4. Ale w taką to śmiem wątpić... :D ogółem ostatnio dobrze mi idzie. Już znam wyniki testu kompetencyjnego. Dostałam 39/40 pkt czyli fenomenalnie! Jestem ciągle happy, albo totalnie odwrotnie (ze względów nieznanych nawet mi) na lekcjach nałogowo :D piszę wierszyki i jest całkiem wporząsiu. No, ja juz kończę... rozpisałam się jak nie wiem! Liczę na komcie od Was... pliiiisek! Nie wiem kiedy napiszę następną notkę...
*Mam pytanko... czy jestem podobna do tego dollsika?*
Żartuje =P!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.12.2015 :: 07:32 :: 103.26.214.155

http://okebola3

Hi My Friend! I Want To Say That This Article Is Awesome, Nice Written And Include Almost All Important Infos. I Would Like To See More Posts Like This. www.okebola303.com
03.12.2015 :: 07:31 :: 103.26.214.155

Wspaniały pokonać! Chciałbym Apprentice While You Zmienić witryny, jak mogłem Subskrybuj bloga stronie? Konto Aided Me A Dopuszczalny Deal. Byłem A Little Bit Of to Twoja Zapoznanie Broadcast Oferowane Jasne jasne wyobrażenie <a href=http://okebola303.com/>okebola303</a>
16.11.2005 :: 17:34 :: pi136.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl

Michasia

Ja tak samo miałam na imprezce spotkaś sex chłopaka. No i taki był. Na następny dzień całowaliśmy się. Po tygodniu widziałam go z inną. Wylałam mu na głowę kole i poszłam. Piszcie do mie masiara6@wp.pl
06.07.2005 :: 19:29 :: chello081018197240.chello.pl

m@Dzior

Fajny blogasek zagladaj do mnie czasem www.2qmpele.talk.pl
09.06.2005 :: 09:30 :: host-81-190-68-128.gdynia.mm.pl

A może jednak zrezygnuj z tych 50 komentów. A usunełam inarazie nie mam nowego. A jak zawody
22.05.2005 :: 15:37 :: host-81-190-68-128.gdynia.mm.pl

missaksa

wpadnij do mnie http://blog.tenbit.pl/missaksa
a w linkach wpisz sie do ksiegi gości:-D


Very Happy
22.05.2005 :: 13:43 :: pa202.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

No cóż nigdy Cię nie widziałam, więc nie mogę wypowiadac sie w takiej kwestii :) Ta radość to pewnie wpływ wiosny, pierwsze cieplutkie dni, ptaszki spiewają, kwitnie bez... Widzę, że jesteś bardzo ambitna, to dobrze, pózniej to sie zwraca juz w gimnazjum i nie ma co ściemniac,że nauczyciele nie zwracają uwagi na wcześniejsze dokonania.Pozdrawiam!
22.05.2005 :: 10:36 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

czy jestes podobna to nie wiem bo nie znam cie osobiscie ;) gratuluje :) jestem pewna ze bedzie 5,4 :P pozdro :*:)
21.05.2005 :: 22:33 :: aig148.neoplus.adsl.tpnet.pl

aga

kobieti on sie pierwszy nigdy do ciebie nie odezwie ty mu powiedz czesc i to wystarczy. on mysli ze ontobie sie nie podoba i dlatego boi sie odezwac pozdrowionka:)
Talk.pl :: Wróć