martus - komentarze



A oto słodziutki szynszylek... jejuś! Jak ja bym chciała mieć takiego! kiedyś miałam. Nazywał się Gucio i był najsłodszym przedstawicielem swojego gatunku! niestety... miał żyłkę samobójczą. Żył tylko rok, bo później się powiesił na sznurku :cry: qurka! Ale mnie wzięło na wspominanie... eeeh! Niestety, dalej jestem chooora! wrr... nudzi mi się bardzo! Ciągle gram na keybordzie (czyli domownikom na nerwach...), bo nie wiem czemu, stęskniłam się za grą. Kosiatkom znowu odwala coś... może niedługo (ale to tylko może...) wklepie ich zdjęcie. Muszę je najpierw zeskanować i wooogle... Wtedy będziecie się mogli przekonać jakie ona są słodziusie!! :D Może i zdjęcia kotków wklepie... one też są śliczne! pozdruffka dla wszystkich chorych (tak jak ja) osób, dla zdrowych także, dla wszystkich ziomali którzy są tak jak jak są smutni.... albo weseli! Oraz big pozdro i big dzięki (za pomoc przy wymyślaniu patentu... ) dla Agi. Masz farta człowieku, normalnie pełen czad!! :wink:
Ciao!!!!!!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.04.2005 :: 12:18 :: ded180.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ania

Dzięki za komentarz zapraszam ponownie na www.dominisia.talk.pl twój blog jest naprawdę ekstra :)
29.04.2005 :: 15:24 :: agc222.internetdsl.tpnet.pl

Sandra14

Super stronka i szablonik!! Trzymaj tak dalej! Pozdrowionka
--SANDRA--
29.04.2005 :: 13:07 :: ahs144.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aga

No to my już ten patent rozwiniemy a farta to może i mam :)
Talk.pl :: Wróć