martus - komentarze


no i kolejny dzionek minął i w końcu nadszedł weekend!! :D Jestem szczęśliwa, że jeszcze go dożyłam <żart> Nie jest jeszcze chyba tak źle. Dziś w szkółce nawet fajnie było. Na przyrodzie omawialiśmy różne pasma górskie świata i najwyższe szczyty kontynentów! nie, no... to nienormalne, ale ja lubie mapę! ;8 Potem matematyka... no i wiadomo. Praca klasowa! Ale jakoś mi się udało ją napisać. ufff... nie była znowu taka najtrudniejsza. Dzięki wczorajszej powtórce. (czyli kuciu... :D) Zrobiłam nawet zadanie na 6! ... czyli nie jest ze mną wcale aż tak źle! ;P na szczęście to już za mną, potem były przyjemniejsze rzeczy. Na pierwszym polaczku robiliśmy ćwiczenia. A na drugim byliśmy na przedstawieniu klasy 5f, o ojczyźnie... No, było nawet, nawet... Tylko Aga, mam ochotę Cię udusić... Czy ty zawsze musisz mnie wkurzać? ;D Myślisz, że ****** nie widzi jak ty mi go palcem pokazujesz? nie chce by widział... ale z drugiej strony chcę! Więc go wytykaj palcem do woli... możesz mnie nawet z nim poznać ;P Z góry dzięki! :wink: po szkole, wracałam do domciu na piechotę z drugą Agą. Sobie pogadałyśmy! No i dalej nie wiemy o czym zrobimy plakat na angola i kiedy... a czasu coraz mniej! eeeh... Potem byłam w Gdyni Chyloni i mam już załatwiony obóz w Bieszczady! :D Jaka jestem szczęśliwa! Jade tam dopiero w lipcu, a już mam ochotę się pakować! Ciekawe kto tam będzie, bo jadę sama nie znając nikogo... no, się zobaczy! Potem byłam w Wejherowie. Fajnie! Połaziłam po rynku, i byłam w sklepie z ciuchami. Oczywiście, znalazłam tam coś dla mnie... ale co? tajemnica zawodowa... :D I tak niedługo zobaczycie! A teraz ja lece. Muszę pisać ten głupiutki scenariusz... :D Ale on wcale nie jest głupiutki! pozdro for all i =*** for WIADOMO KTO! (no nie, ale mi odwala... ;p) pliiis... comentujcie! :)
Ciao!!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć