martus - komentarze


Uff... Upiorny dzień już się prawie skończył! Jestem baaardzo zmęczona. Nie, no... 8 godzin harówy od 8:00 rano. bleeh. Na szczęście jakieś fatum (czyli Rada Rodziców ;p) zawisło nad szkolnym kserem... No i pani na matmie nie mogła nam skserować pracy klasowej. buhehehe... Na hiście pani oddała nam zeszyty i tam pełen szok! Dostałam 5! Na przyrce zastępstwo z panią R. czyli walniętą babą. Chociaz nie było aż tak źle... odrabiałam sobie matmę ;p. A potem W-Fik. Graliśmy w piłkę ręczną (same dziewczyny) i mnie postawili na bramce. To znaczy sama tam stanęłam. I było nawet fajnie... Broniłam jak w transie. I Aga (ona była w przeciwnej drużynie) szantażowała mnie... Wredna świnka ;D (żart). Mówiła mi, żebym przestała tak bronić, bo ****** na pewno nie lubi takich dziewczyn. hehehe! Na angolku powtóreczki, przed jutrzejszą pracą klasową, za której mnie nie będzie (zawody). No i pani chyba się na mnie uwzięła, bo musiałam jej po angielsku tłumaczyć, dlaczego bym obcokrajowcowi pokazała w Gdyni kino Gamini i ulicę Świętojańską... dość marnie mi to wyoadło ;p Na informie kończyliśmy robić takie tabelki jak w dzienniku. No i ja szybciutko skończyłam. I se potem siedziałam na necie i grałam w Mario. Fajna gierka! Na koniec było kółko matematyczne. No, nie... dzisiaj znowu praca z mapą miasta, bo szykujemy się na taki miejski konkurs o Gdyni ;p. beka! musieliśmy w grupach liczyć skalę, zaznaczać pomniki i ulice (na mapie bez opisów). Po prostu MASAKRA! w domciu po południu się obżerałam pizzą... po raz pierwszyspróbowałam Karaibskiej, czyli tej z szynką, ananasem i krewetkami. No i co mnie najbardziej zdziwiło: te różowe "larwy" okazały sie pyszne spoxik... jeszcze nie zwariowałam. Przez cały wieczór pisze wypociny na polaczek, czyli moje opowiadanko, które ma jak na razie 4,5 strony, ale to jeszcze nie koniec... aaa... i mam jeszcze prośbe, do wszystkich którzy tu zaglądają. Skoro już zadaliście sobie tyle trudu i tu wpadliście, to może byście napisali mi jakąś komcię, co? O czym chcecie! Piszcie jak sie Wam tu podoba, co zmienić, czy nie przynudzam ;p... serdeczne dzięki jak to zrobicie!
Ciao!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.04.2005 :: 18:46 :: host-81-190-1-110.gdynia.mm.pl

Abmis

A ja napisałem opowiadanie na 3 storny:P
21.04.2005 :: 13:25 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

No rzeczywiście musiałaś mieć bardzo pracowity dzień Muszę powiedzieć, że masz bardzo fajne linki. Pozdrawiam i zapraszam na mój blog www.nikegirl.talk.pl. Całuski :*
21.04.2005 :: 08:52 :: ajh31.neoplus.adsl.tpnet.pl

aga

nie nie przynudzasz upss a ja zapomniałam napisać opowiadanie mam przechlapane he he
Talk.pl :: Wróć