martus - komentarze


sorqa wszystkim za wczorajszą notkę... byłam wściekła! Na szczęście dziś nie jestem ;D Nawet W-F-ik był wporząsiu! no... powiedzmy! Jak graliśmy w kosza to cała sie poobijałam i mam kilka siniaków. No i fajnie mi się będzie skakać na zawodach za kilka dni... po prostu cudownie! Na godzinie wych. matma (uff... na szczęście ksero nie czynne i nie było pracy klasowej!). A za to na matmie byliśmy na takim nudnym przedstawieniu klas V. Na hiście robiliśmy taka prace, a potem pani wzięła do oceny nasze zeszyty, a ja dodatkowo oddałam taka pracę. Qurka... wszystko skopałam! Na długiej przerwie z qumpelkami posżłyśmy na bosiku pośmiać sie z chłopaków z naszej klasy grających w piłkę. Ale beka była! Niezłą mieli publikę i ... chyba nie byli zbyt szczęśliwi słysząc ciągle nasze: buuu! :D Polaczek z panią L. (zastępstwo) bleeeh! Jak ja nie lubie tej babsztylki ;p Zanudziła mnie na śmierć i prawie usnęłam z głowa w zeszycie. Na reli nuuudy! Przyklejanie obrazków w zeszecie to pasjonujące zajęcie... ;p A potem na szczęście koniec lekcji! =) Po południu w ogródku świrowałyśmy z Agą... jaka beka! No i wiadomość z przed kilku (no, może troszkę więcej niż kilku) chwil. MAMY NOWEGO PAPIEŻA!!! Jest nim 78-letni (tyle lat skończył w ubiegłą sobotę ;p) niemiec - Joseph Ratzinger, pod pseudonimem (żart) BENEDYKT XVI. Nowy Ojciec Święty jest 265 Papieżem w historii. Troszkę tak dziwnie... Nie wiem tylko jak on sobie poradzi z tym tłumem napalonych babć, które rozpaczają po odejściu Jana Pawła II i nie chcą przyjąć do wiadomości, że nowy Papież może okazać się całkiem wporząsiu! oj... będzie jazda! Szkoda, że mnie tam nie było w Watykanie. Chciałabym zobaczyć ten biały dym z komina ;8 i zgadywać, czy on jest biały czy czarny...
Ciao!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.04.2005 :: 13:48 :: aih100.neoplus.adsl.tpnet.pl

aga

oj tak nie wiem jak poradzi sobie ten nowty papież będzie mu trudno a mój pradziadek nie może przyjąć do wiadomości że papież jest niemcem ( walczył z niemcami a wojnie)
20.04.2005 :: 10:47 :: bqz15.neoplus.adsl.tpnet.pl

bejjbi

hi rozdaje komcie za glosik jak bys chciala to zaglosuj na mnie na blogu
http://agusia12.talk.pl/ zostaw u mnie adres swojego bloga...abym wiedziala komu naleza sie trzy komenty pozdrawiam
Talk.pl :: Wróć