martus - komentarze


Ello!!
No i kolejny dzionek minął... Doszłam dzisiaj do wniosku, że coś nie tak już jest z tym światem... jak tak dalej póidzie, to w Polsce będą miaszkać same przypały! Makabra! bo dziś na długiej przerwie na boisku widziałam dwójką piątoklasistów jak łazili za rączke... to już przegięcie! ;p Na muzyczce pani też odwaliło (jak zwykle) no i uczyliśmy się śpiewać Witaj Majowa jutrzenko... jakie to żałosne! To piosenka o 3 maja... no i wiadomo. Skutecznie spaprała mi humor na resztę dnia! =( ale bywa... mówi się trudno i żyje się dalej. Ale dla niektórych chwil warto żyć ;p wiadomo! sorqa Aga za tego wpisa wczoraj... troszkę mnie poniosło! Mam nadzieje, że w rewanżu nie powiesz wszystkim o ******* (żart ;p) ufam Ci! ;p i dzięki za te płytki dzisiaj! Załatwiłaś mi nimi ok. 14 godzin słuchania muzy! Ale fajnie! Dzięks bardzo! Mam nadzieje, że jakoś nie skonałas ze śmiechu widząc w szkółce te zdjęcia... ;p I pomyśl tylko z kim mnie chcieli wyswatać! .... no coment! No, ja już kończę... pozdro dla wszystkich i dla nikogo i dla ******* (choć on nawet nie wie, że istnieje taki prymitywny ktoś jak ja =( a szkoda...)
Ciao!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.04.2005 :: 20:48 :: host-81-190-1-110.gdynia.mm.pl

Abmis

Hihi fajny blog =) I dopiero na niego trafiłem kciał się pewnie ukryć =/ lepiej późno niż wcale =P.
Co do tych piąto klasistóf to przegięcie totalne...
14.04.2005 :: 20:29 :: ajv171.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aga

Spoko wybaczam ci heheeh
Talk.pl :: Wróć