martus - komentarze


Ello!
Jakby ktoś nie zauważył, to od wczoraj mam nowiuśki, śliczny szablonik ;p Jaka jestem happy z tego powodu! =) Ale z nim to jazda była... prawie rozwaliłam blogaska! Ale już teraz na szczęście wszystko działa tak jak trzeba... uf! =) Dzisiaj w szkółce działałam na podświadomość... szczególnie na W-Fiku.... Jaka była beka z Agi! Powiedziałam jej (gdy łaziła jak sflaczała po boisku jak graliśmy w kosza) : (cutuję) Aga! weź się w garść! ***** na pewno nie lubi ślamazar! ... no i podziałało! hehe.. Na angolku dzisiaj pani zadała nam pracę do zrobienia, czyli plakat o wybranym mieście... wrrr... chociaż nie aż tak źle! A na historii pani mi wjechała na ambicje zadając nam pracę na szóstkę, dzięki której można zdobyć 6 na koniec roku... jeśli wychodzi ci 5! no, a mi jak na razie nie wychodzi nic beka tematy pracy nie są trudne, a na dodatek do wyboru (z trzech podanych), no więc co mi szkodzi... spróbuję!
aaa... i bym zapomniała! Wszystkiego naj... naj... naj... dla Nośka (Agaty), która dzisiaj obchodzi 13 urodzinki. Mam nadzieje, że podobały Ci się rymowane życzenia ;p Ja już kończę...
Ciao!!!!!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.04.2005 :: 22:00 :: aab10.internetdsl.tpnet.pl

martusia

zglos siee do konkursu na www.martusia.talk.pl
13.04.2005 :: 20:45 :: aiv97.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aga

I dodawaj codziennie nowy wpis lubię to czytać. hahahaha
13.04.2005 :: 20:44 :: aiv97.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aga

Ja cię zabiję za to co tan napisałaś aaaaa ale jak chcesz pisać imię to pisz pozwalam ci heheheh
Talk.pl :: Wróć