martus - komentarze


Ello ziomki!! wczoraj była taka beka... Jak zwykle w sobotę, byłam na Gosirze (...) a raczej powinnam być. Lecz jak tam dojechaliśmy, to okazało się, że treningu nie będzie... Bo były jakieś wyścigi osób na wózkach inwalidzkich... szkoda =( No więc pojechaliśmy na salę do szkółki. Tam najpierw była rozgrzewka, a potem graliśmy... w koszykówkę, piłkę nożną i w piłkę ręczną... Przez caaały czas byłam niebezpieczna dla otoczenia ;D ... ale to nie moja wina! Jakoś zawsze tak wychodziło... przez przypadek! Przez całe 2 godziny strzeliłam jednego kosza, jedną bramkę i jednego gola ;P hehe... miałam strasznego cela! Jak wyszliśmy już ze szkółki to gdzieś tak ok. 50m od przystanku patrze, a podjeżdża mój autobus... no więc zaczęłam biec... i na zakręcie poślizgnęłam się na piasku i zaliczyłam glebę. Zatrzymałam się na kolanach tuż przed słupem (bez komentarza)... Zdarłam sobie do krwi oba kolana i dłoń, nabiłam siniaka na nodze i wogle okazało się, że mam na obu stopach wielkie bąble (to przez moje tenisówki)... co za życie! Po południu byłam na 13 urodzinkach u Karoliny... Była tam nasza paczka, czyli: ja, Aga, Aga, Karolina, Kołek i Kacza... była straszna beka!! Imprezka trwała w godzinach 15-22... wygłupialiśmy sie tam, np: w hulaj-hopie, właziliśmy na szafy (bawiąc się w chowanego ; a na koniec graliśmy w butelkę... szkoda, że tam miałam zbyt mało pomysłów na zadania i pytanka ale i tak dowaliłam kilku osobom... =) hehe! i dobrze! strasznie udany był ten dzionek...
Aha! i dzięki Karola, za taką zaczepiasta imprezkę!! ;8 i pOzDrO dla wszystkich, którzy tam byli... =)
Ciao!!!!!!!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.04.2005 :: 15:55 :: 107-249.echostar.pl

asia18

czesc fajny blog zgłoś się do konkursu asia18.talk.pl naprawde warto
Talk.pl :: Wróć