28.04.2005 :: 19:47
No, nie... po prostu masakra! Dziś spotkał mnie niesamowity pech! Rano sobie wstaje i już myślę, jak będzie dziś na zawodach a tu się okazało, że mam gorączke, boli mnie głowa, mam katar i kaszel... wszystko naraz się na mnie zwaliło! :? eeeh... no i cały dzionek zamiast skacząc wzwyż przesiedziałam w domu! Mam już tego dosyć! Niby się mówi, że jak się jest chorym to się wszystko nadrabia, ale to nieprawda! No, może tylko po części... Miałam troszkę czasu wolnego i poszukałam na necie muzyczki na bloga... wrr... nie znalazłam niestety nic fajnego! Bardzo bym chciała mieć tu piosenkę zespołu THE TURTLES - "So Happy Together" (z reklamy Heinekena :D)więc jeśli ktoś ma jej kod, to niech mi go da! pliiisek! Zdjęłam też sobie dzisiaj keybordzik z szafy... tak dawno na nim nie grałam! Był solidnie zakurzony! No, ale okazało się, że prawie wszystko pamiętam! ciupel! To znaczy, że rok nauki gry na tym instrumencie nie poszedł na marne! :cheers: teraz zaczynam żałować, że się wypisałam... chociaż, z drugiej strony bym nie miała kiedy! 8) Puściłam sobie tez po pokoiku kosiatki! nie, no to są przypały! Znowu świrowały po parapecie i mi pozwalały kwiatki! wrrr... Ja chcę na dwór! Mam już dosyć siedzenia w domu! To dobija. pOzDrO FoR AlL! =** Ciao!!!!