20.04.2005 :: 21:11
Uff... Upiorny dzień już się prawie skończył! Jestem baaardzo zmęczona. Nie, no... 8 godzin harówy od 8:00 rano. bleeh. Na szczę¶cie jakie¶ fatum (czyli Rada Rodziców ;p) zawisło nad szkolnym kserem... No i pani na matmie nie mogła nam skserować pracy klasowej. buhehehe... Na hi¶cie pani oddała nam zeszyty i tam pełen szok! Dostałam 5! Na przyrce zastępstwo z pani± R. czyli walnięt± bab±. Chociaz nie było aż tak Ľle... odrabiałam sobie matmę ;p. A potem W-Fik. Grali¶my w piłkę ręczn± (same dziewczyny) i mnie postawili na bramce. To znaczy sama tam stanęłam. I było nawet fajnie... Broniłam jak w transie. I Aga (ona była w przeciwnej drużynie) szantażowała mnie... Wredna ¶winka ;D (żart). Mówiła mi, żebym przestała tak bronić, bo ****** na pewno nie lubi takich dziewczyn. hehehe! Na angolku powtóreczki, przed jutrzejsz± prac± klasow±, za której mnie nie będzie (zawody). No i pani chyba się na mnie uwzięła, bo musiałam jej po angielsku tłumaczyć, dlaczego bym obcokrajowcowi pokazała w Gdyni kino Gamini i ulicę ¦więtojańsk±... do¶ć marnie mi to wyoadło ;p Na informie kończyli¶my robić takie tabelki jak w dzienniku. No i ja szybciutko skończyłam. I se potem siedziałam na necie i grałam w Mario. Fajna gierka! Na koniec było kółko matematyczne. No, nie... dzisiaj znowu praca z map± miasta, bo szykujemy się na taki miejski konkurs o Gdyni ;p. beka! musieli¶my w grupach liczyć skalę, zaznaczać pomniki i ulice (na mapie bez opisów). Po prostu MASAKRA! w domciu po południu się obżerałam pizz±... po raz pierwszyspróbowałam Karaibskiej, czyli tej z szynk±, ananasem i krewetkami. No i co mnie najbardziej zdziwiło: te różowe "larwy" okazały sie pyszne spoxik... jeszcze nie zwariowałam. Przez cały wieczór pisze wypociny na polaczek, czyli moje opowiadanko, które ma jak na razie 4,5 strony, ale to jeszcze nie koniec... aaa... i mam jeszcze pro¶be, do wszystkich którzy tu zagl±daj±. Skoro już zadali¶cie sobie tyle trudu i tu wpadli¶cie, to może by¶cie napisali mi jak±¶ komcię, co? O czym chcecie! Piszcie jak sie Wam tu podoba, co zmienić, czy nie przynudzam ;p... serdeczne dzięki jak to zrobicie! Ciao!!!!!