07.04.2005 :: 21:54
Ello ziomki!! Wczoraj byłam na klasowej wycieczce w Oceanarium na Skwerku... Beka była! Został rozstrzygnięty konkurs Big Sister ;8, wygrała Aga I. No i mam ochotę kogoś udusić... Kołka. Za to, że PRAWIE mnie wrzucił do akwarium z rybami... wrrr... Na szczęście PRAWIE!! Bo udało mi się zaprzeć nogami. Chociaż bekowo by było wylądować w wodzie ;D Nie, no... znów mi odbija! Dziś wpisałam do Księgi Kondolencyjnej w parafi Boboli mój wierszyk jak tam byliśmy na reli... no i beka! Przynajmniej zaistniałam! Na 21:00 jak zwykle już chyba 4 raz Apelik... Lubię na to chodzić. Choć praktycznie PRAWIE nic się nie dzieje (śmiesznego), zawsze mam z czegoś bekę... no i dobrze! No, i dowiedziałam się, że jutro w kościele Boboli (to nie jest moja parafia) musze być na mszy na 8:00... no bo ja, Ewelina i Mati (wszyscy z VIb) jesteśmy w poczcie sztandarowym... i beka!! Niewyobrażam sobie stać ze sztandarem z 1,5 godziny... Makabra!! A ta masza na dodatek jest żałobna, w intencji Ojca Świętego... Kompletna katastrofa!! Ciao!!!!!!