05.03.2005 :: 18:29
Sieeeeeeeeema!!! no... nie ma ostatnio o czym pisać wrrr.... oprócz tej głupiej szkółki PRAWIE nic się nie dzieje. ups... skłamałabym Dzisiaj byłam z Kry¶k± w kinie na Kubu¶ Puchatek i Hefalumpy! Nie, żebym była fank± Kubusia... raczej tak dla beki. I była beka hehehe i fajnie. Wczoraj wieczorkiem ogl±dałam w TV taki fajny filmik, co podobno dostał 6 Oskarów: Szósty Zmysł. Naprawdę... wart jest zobaczenia!! Jak z kilka godzinek temu wychodziłam z domciu to w progu natknęłam się na ukatrupionego ptaka... Miał odgryziony łep i wyprute flaki... bleeh! To pewnie łup którego¶ z moich ¶liczniu¶kich kotków (Tigenia, Rudej czy Łatki). Paskudy jedne... A one tylko łaziły tam i mruczały zadowolone. Chyba nie dam rady ustalić zabójcy =/ no, ale trudno. Jak ostatnio puszczałam po pokoiku moje koszatki (Milkę i Zuzię), to się na nie mocno w¶ciekłam. Biegaj±c po parapecie wpadły w szajbę i zwaliły z łomotem na podłogę doniczkę z kaktusem. One się co¶ wogle go czepiaj±... biedak nie ma już wszystkich kolców (wygrazły mu!) i dziury... hehehe... ja już kończę, bo muszę i¶ć szukać ludzika na angola... wrrr.... No to pozdro wszystkim. i... KOMENTUJCIE (z góry dzieki!) Ciao!!!!!!!!!!